TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat aantal is net zoveel als Mores in heel 2021 binnen kreeg. Dekker zegt tegen het ANP dat het gaat om meldingen bij zowel tv- als radioprogramma’s en zowel de publieke omroep als commerciële zenders.
Aanleiding zijn de verhalen rondom De Wereld Draait Door alwaar presentator Matthijs van Nieuwkerk en zijn eindredacteuren met enige regelmaat redacteuren een burn-out in hielpen. Naar die misstanden wordt een onderzoek ingesteld.
Volgens Dekker gaat het bij de nieuwe meldingen ook om dat soort zaken. "Mensen die aankloppen, kunnen hun verhalen onderbouwen met feiten: artsen hebben een burn-out geconstateerd of hartkloppingen. Het gaat om mensen die door ervaringen binnen de mediawereld nog steeds slecht slapen of bepaalde herinneringen herbeleven."
Britt Dekker liet maandag weten dat er genoeg andere presentatoren die zich net zo slecht gedroegen als Matthijs van Nieuwkerk. "We kennen ze allemaal. Maar het is niet aan mij om die namen bekend te maken. Maar ik kan je zeggen: er komen er nog genoeg aan."
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis