TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erik Dijkstra maakte al eerder deel uit van een Op1-presentatie-duo. Hij deed het eerder met Willemijn Veenhoven. Maar toen zij ermee stopte, gaf Erik er begin dit jaar ook de brui aan.
Afgelopen april leek Erik totaal geen ambitie meer hebben om terug te keren bij de talkshow. In TROS Kompas zei hij: "Het was eerst prettig om te doen, maar na een jaar corona voelde het soms als corvee. Ab Osterhaus is een aardige man, maar om nu voor de dertigste keer met hem over een nieuwe golf te praten." Natasja Gibbs was tot nu toe werkzaam bij NPO Radio 1, ze presenteert daar De Nieuws BV.
Erik en Natasja presenteren vanaf 12 juli in ieder geval vier maandagen Op1, daarna is het nog even de vraag wie de vaste nieuwe presentatoren worden.
Timothy (B&B Vol Liefde) benaderd voor realityserie: 'Iedereen wil me hebben'
12:38Tina Nijkamp: 'Van deze BN'er schrik ik 's nachts nog weleens wakker'
10:40Anouk Maas neemt (voorlopig) afscheid van Woeste Grond: 'Ga het onwijs missen'
10:00Rivkah op het Veld deelt haar kijktips: 'Deze serie is zo goed geschreven en geacteerd'
09:50Wanneer begint het nieuwe seizoen van The Masked Singer?
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
