TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erik Dijkstra maakte al eerder deel uit van een Op1-presentatie-duo. Hij deed het eerder met Willemijn Veenhoven. Maar toen zij ermee stopte, gaf Erik er begin dit jaar ook de brui aan.
Afgelopen april leek Erik totaal geen ambitie meer hebben om terug te keren bij de talkshow. In TROS Kompas zei hij: "Het was eerst prettig om te doen, maar na een jaar corona voelde het soms als corvee. Ab Osterhaus is een aardige man, maar om nu voor de dertigste keer met hem over een nieuwe golf te praten." Natasja Gibbs was tot nu toe werkzaam bij NPO Radio 1, ze presenteert daar De Nieuws BV.
Erik en Natasja presenteren vanaf 12 juli in ieder geval vier maandagen Op1, daarna is het nog even de vraag wie de vaste nieuwe presentatoren worden.
Is de bruiloft van Viktor en Sarah te zien in het nieuwe seizoen van De Verhulstjes? Gert verklapt
16:14B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Ceciel (en dit is haar leeftijd)
15:36Daar Gaan Ze Weer zonder Jacobien en Arjen? Vernietigend bericht lijkt breuk te bevestigen
15:01Pasgetrouwde Joyce en Albert uit B&B Vol Liefde delen update na 'uitdagingen'
13:47Waldemar Torenstra speelt pikante rol in nieuw seizoen Gooische Vrouwen