TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erik Dijkstra maakte al eerder deel uit van een Op1-presentatie-duo. Hij deed het eerder met Willemijn Veenhoven. Maar toen zij ermee stopte, gaf Erik er begin dit jaar ook de brui aan.
Afgelopen april leek Erik totaal geen ambitie meer hebben om terug te keren bij de talkshow. In TROS Kompas zei hij: "Het was eerst prettig om te doen, maar na een jaar corona voelde het soms als corvee. Ab Osterhaus is een aardige man, maar om nu voor de dertigste keer met hem over een nieuwe golf te praten." Natasja Gibbs was tot nu toe werkzaam bij NPO Radio 1, ze presenteert daar De Nieuws BV.
Erik en Natasja presenteren vanaf 12 juli in ieder geval vier maandagen Op1, daarna is het nog even de vraag wie de vaste nieuwe presentatoren worden.
Partnerbijdrage
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?