TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erik Dijkstra maakte al eerder deel uit van een Op1-presentatie-duo. Hij deed het eerder met Willemijn Veenhoven. Maar toen zij ermee stopte, gaf Erik er begin dit jaar ook de brui aan.
Afgelopen april leek Erik totaal geen ambitie meer hebben om terug te keren bij de talkshow. In TROS Kompas zei hij: "Het was eerst prettig om te doen, maar na een jaar corona voelde het soms als corvee. Ab Osterhaus is een aardige man, maar om nu voor de dertigste keer met hem over een nieuwe golf te praten." Natasja Gibbs was tot nu toe werkzaam bij NPO Radio 1, ze presenteert daar De Nieuws BV.
Erik en Natasja presenteren vanaf 12 juli in ieder geval vier maandagen Op1, daarna is het nog even de vraag wie de vaste nieuwe presentatoren worden.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers