TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erik Dijkstra maakte al eerder deel uit van een Op1-presentatie-duo. Hij deed het eerder met Willemijn Veenhoven. Maar toen zij ermee stopte, gaf Erik er begin dit jaar ook de brui aan.
Afgelopen april leek Erik totaal geen ambitie meer hebben om terug te keren bij de talkshow. In TROS Kompas zei hij: "Het was eerst prettig om te doen, maar na een jaar corona voelde het soms als corvee. Ab Osterhaus is een aardige man, maar om nu voor de dertigste keer met hem over een nieuwe golf te praten." Natasja Gibbs was tot nu toe werkzaam bij NPO Radio 1, ze presenteert daar De Nieuws BV.
Erik en Natasja presenteren vanaf 12 juli in ieder geval vier maandagen Op1, daarna is het nog even de vraag wie de vaste nieuwe presentatoren worden.
Partnerbijdrage
Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'
09:40Mexx uit B&B Vol Liefde not amused: 'Ik moet huilen als ik dit lees'
09:02Beste Zangers aflevering 1 gemist? Bekijk hier alle optredens terug