TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NikkieTutorials, zoals de 26-jarige Wageningse op haar eigen YouTube-kanaal heet, is onder anderen in gesprek gegaan met de Nederlandse inzending Jeangu Macrooy en de deelnemers uit onder meer Zweden, Australië, Finland en Frankrijk.
De gesprekken met de zangers en zangeressen zijn vanaf 4 mei op het kanaal van het Eurovisie Songfestival te zien. Tot aan 16 mei, waarop de finale oorspronkelijk afgewerkt zou worden in Rotterdam, verschijnen er nieuwe video’s. Op de dag van de finale wordt er nog een speciale uitzending gemaakt.
Nikkie de Jager kreeg eerder al een rol toebedeeld voor het muziekfestival in Rotterdam, waarvoor ze video’s vanaf locatie zou maken. Of ze dat ook in 2021 weer mag doen, is nog niet bekend. Rotterdam heeft eerder wel aangegeven ook dan weer als gaststad op te treden.
Advent dag 4 | Bereid je alvast voor op het altijd heerlijk chaotische Sint & De Leeuw
01:10Komende week in GTST: Verstoorde verwachtingen en de rampzalige relkerst
20:23Leuk nieuws: De trailer van Emily in Paris seizoen 5 is er
16:47Heeft Erica Terpstra haar reis naar Mexico voor Erica op Reis al gemaakt?
15:19Floortje Dessing heeft bijzondere ontmoeting met oude bekende uit haar reisprogramma