TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NikkieTutorials, zoals de 26-jarige Wageningse op haar eigen YouTube-kanaal heet, is onder anderen in gesprek gegaan met de Nederlandse inzending Jeangu Macrooy en de deelnemers uit onder meer Zweden, Australië, Finland en Frankrijk.
De gesprekken met de zangers en zangeressen zijn vanaf 4 mei op het kanaal van het Eurovisie Songfestival te zien. Tot aan 16 mei, waarop de finale oorspronkelijk afgewerkt zou worden in Rotterdam, verschijnen er nieuwe video’s. Op de dag van de finale wordt er nog een speciale uitzending gemaakt.
Nikkie de Jager kreeg eerder al een rol toebedeeld voor het muziekfestival in Rotterdam, waarvoor ze video’s vanaf locatie zou maken. Of ze dat ook in 2021 weer mag doen, is nog niet bekend. Rotterdam heeft eerder wel aangegeven ook dan weer als gaststad op te treden.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje