TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat beweert Angela de Jong in de mediapodcast van het Algemeen Dagblad.
De Jong vertelt dat in de wandelgangen geruchten rondgaan over de wijze waarop Arjen Lubach volgend jaar weer aan de slag gaat. Eerder was al duidelijk dat hij viermaal per week een programma maakt. Volgens De Jong zou de inhoud duidelijk zijn: satire en wel van maandag tot en met donderdag.
Daarmee blijft er een gat over op vrijdag, wat volgens Angela en de andere AD-journalisten dan weer opmerkelijk is. Een mens zou immers het liefst lachend het weekend inluiden.
Als gevolg van de plannen rond Lubach moet talkshow Op1 eerder op de avond geprogrammeerd worden. Om Arjens nog naamloze programma rond 23.00 of 23.15 uur te kunnen starten, zou de talkshow uiterlijk om 22.15 uur op zender moeten. Dat heeft ook gevolgen voor de primetime programmering die dan na het 20.00 uur uur journaal effectief nog uit minder dan 2 uur bestaat.
Eerste beelden Kopen Zonder Kijken mét nieuwe presentatoren
13:15The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)