TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat beweert Angela de Jong in de mediapodcast van het Algemeen Dagblad.
De Jong vertelt dat in de wandelgangen geruchten rondgaan over de wijze waarop Arjen Lubach volgend jaar weer aan de slag gaat. Eerder was al duidelijk dat hij viermaal per week een programma maakt. Volgens De Jong zou de inhoud duidelijk zijn: satire en wel van maandag tot en met donderdag.
Daarmee blijft er een gat over op vrijdag, wat volgens Angela en de andere AD-journalisten dan weer opmerkelijk is. Een mens zou immers het liefst lachend het weekend inluiden.
Als gevolg van de plannen rond Lubach moet talkshow Op1 eerder op de avond geprogrammeerd worden. Om Arjens nog naamloze programma rond 23.00 of 23.15 uur te kunnen starten, zou de talkshow uiterlijk om 22.15 uur op zender moeten. Dat heeft ook gevolgen voor de primetime programmering die dan na het 20.00 uur uur journaal effectief nog uit minder dan 2 uur bestaat.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf