TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat beweert Angela de Jong in de mediapodcast van het Algemeen Dagblad.
De Jong vertelt dat in de wandelgangen geruchten rondgaan over de wijze waarop Arjen Lubach volgend jaar weer aan de slag gaat. Eerder was al duidelijk dat hij viermaal per week een programma maakt. Volgens De Jong zou de inhoud duidelijk zijn: satire en wel van maandag tot en met donderdag.
Daarmee blijft er een gat over op vrijdag, wat volgens Angela en de andere AD-journalisten dan weer opmerkelijk is. Een mens zou immers het liefst lachend het weekend inluiden.
Als gevolg van de plannen rond Lubach moet talkshow Op1 eerder op de avond geprogrammeerd worden. Om Arjens nog naamloze programma rond 23.00 of 23.15 uur te kunnen starten, zou de talkshow uiterlijk om 22.15 uur op zender moeten. Dat heeft ook gevolgen voor de primetime programmering die dan na het 20.00 uur uur journaal effectief nog uit minder dan 2 uur bestaat.
Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Grote gezinnen, grote vakanties, Flodder
22:14Kijkers in een scheur om kip onder arm en agenten in kano in Bureau Utrecht
20:42Ewout Genemans licht een tipje van de sluier op over volgende bestemming Bureau-serie
19:27Deze VIPS zien we in de winterspecial van Te Land, Ter Zee en in de Lucht
17:14Jammer, de NPO schrapt Zomergasten