TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat beweert Angela de Jong in de mediapodcast van het Algemeen Dagblad.
De Jong vertelt dat in de wandelgangen geruchten rondgaan over de wijze waarop Arjen Lubach volgend jaar weer aan de slag gaat. Eerder was al duidelijk dat hij viermaal per week een programma maakt. Volgens De Jong zou de inhoud duidelijk zijn: satire en wel van maandag tot en met donderdag.
Daarmee blijft er een gat over op vrijdag, wat volgens Angela en de andere AD-journalisten dan weer opmerkelijk is. Een mens zou immers het liefst lachend het weekend inluiden.
Als gevolg van de plannen rond Lubach moet talkshow Op1 eerder op de avond geprogrammeerd worden. Om Arjens nog naamloze programma rond 23.00 of 23.15 uur te kunnen starten, zou de talkshow uiterlijk om 22.15 uur op zender moeten. Dat heeft ook gevolgen voor de primetime programmering die dan na het 20.00 uur uur journaal effectief nog uit minder dan 2 uur bestaat.
Advent dag 4 | Bereid je alvast voor op het altijd heerlijk chaotische Sint & De Leeuw
01:10Komende week in GTST: Verstoorde verwachtingen en de rampzalige relkerst
20:23Leuk nieuws: De trailer van Emily in Paris seizoen 5 is er
16:47Heeft Erica Terpstra haar reis naar Mexico voor Erica op Reis al gemaakt?
15:19Floortje Dessing heeft bijzondere ontmoeting met oude bekende uit haar reisprogramma