TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het aantal burn-outs onder jonge moeders is in Nederland opvallend hoog. Vaak zijn ze daar zelf nog het meest verbaasd over: voordat ze zelf moeder werden associeerden ze burn-outs vooral met mensen die hun werk niet kunnen loslaten.
In de korte documentaire Een Goede Moeder van Kim Faber vertellen Elleke, Erin en Jasmijn hoe ze hun onrealistische beeld van het moederschap moesten bijstellen toen ze kinderen kregen en tegen hun grenzen opliepen.
Het plaatje van de perfecte moeder die de ballen gezin, carrière en privéleven moeiteloos in de lucht houdt - zoals ze dat kenden uit tijdschriften en van sociale media - bleek niet te bestaan. Hun burn-out drukte hen met de neus op de feiten: het echte moederschap is zwaar, chaotisch en lang niet altijd leuk.
NPO Doc: Een Goede Moeder is op maandag 29 september 2025 om 23:15 uur te zien op NPO 2.
De TV van gisteren: spetterende finale The Winner Takes It All scoort
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'