TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het aantal burn-outs onder jonge moeders is in Nederland opvallend hoog. Vaak zijn ze daar zelf nog het meest verbaasd over: voordat ze zelf moeder werden associeerden ze burn-outs vooral met mensen die hun werk niet kunnen loslaten.
In de korte documentaire Een Goede Moeder van Kim Faber vertellen Elleke, Erin en Jasmijn hoe ze hun onrealistische beeld van het moederschap moesten bijstellen toen ze kinderen kregen en tegen hun grenzen opliepen.
Het plaatje van de perfecte moeder die de ballen gezin, carrière en privéleven moeiteloos in de lucht houdt - zoals ze dat kenden uit tijdschriften en van sociale media - bleek niet te bestaan. Hun burn-out drukte hen met de neus op de feiten: het echte moederschap is zwaar, chaotisch en lang niet altijd leuk.
NPO Doc: Een Goede Moeder is op maandag 29 september 2025 om 23:15 uur te zien op NPO 2.
Op deze BN'er lijkt Claudia uit Winter Vol Liefde volgens de kijkers
12:41Kijker heeft het gemunt op Maarten Blom uit Een Huis Vol: 'Luie vreetzak'
11:33De streamingtip van de week: Winter Vol Liefde
11:31Deze BN'ers staan centraal in de winterspecial van Casa di Beau 2026
10:29Moeder van Winter Vol Liefde-Andre blijkt Songfestivalzangeres