TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
's Avonds is op NPO1 een groot tv-debat over racisme te zien, zo maakte de NPO woensdag bekend. Op NPO2 zijn de gehele dag documentaires te zien en ook in de talkshows zal het over racisme gaan.
"Het blijft natuurlijk niet bij één themadag. Ik heb het al jaren gezegd en zal dat ook blijven doen. We moeten diverser worden in al onze uitingen”, zegt NPO-voorzitter Shula Rijxman. “Onze omroepen zitten in de haarvaten van onze maatschappij en de weerslag daarvan zal ons publiek blijven zien en horen."
Rijxman hoopt er respect en empathie mee te bereiken. “Alleen zo kan een samenleving vooruit. Een samenleving die nu een streep zet, opstaat en zegt: Nederland tegen racisme."
De TV van gisteren: Linda de Mol pinkt een traantje weg na treffende woorden van finalist in Miljoenenjacht
11:00Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'