TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
BNNVARA kondigde de eenmalige roast special aan in een persbericht.
Erik van Muiswinkel kruipt in de rol van Hulpsinterklaas en begeleidt zeven BN'ers in het voorlezen van wel hele bijzondere en bijtende sinterklaasgedichten. De gasten weten niet wie welk gedicht geschreven heeft, dat blijft tot het laatst geheim.
De deelnemende BN'ers zijn Martijn Koning, Soundos El Ahmadi, Rick van Paul van Mulligen, Tina de Bruin, Loretta Schrijver, Rayen Panday en Jörgen Raymann. Wie weet te raden welk gedicht bij welke BN'er hoort mag mee naar Spanje in de zak van Sinterklaas.
De zak van Sinterklaas is te zien op zaterdag 14 november om 22.15 uur op NPO 1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje