TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor ABBA- en songfestivalliefhebbers, want de gloednieuwe documentaire ABBA: Against the Odds wordt binnenkort uitgezonden op de Nederlandse televisie ter voorbereiding op het Eurovisie Songfestival in Malmö. Dat maakte de NTR vandaag bekend.
De BBC maakte eerder al bekend dat ze bezig zijn met het maken van een nieuwe documentaire over ABBA. De productie gaat voornamelijk over de periode tussen de wereldberoemde albums Waterloo (1974) en Super Trouper (1980) van de Zweedse popgroep. Kijkers kunnen daarnaast nooit eerder vertoonde beelden, foto's en interviews verwachten.
De documentaire gaat om een coproductie met andere Europese omroepen, waarbij ook de NTR betrokken is geweest. De regie ligt in handen van James Rogan.
De Zweedse popgroep ABBA won het Eurovisie Songfestival in 1974 met het nummer Waterloo. Daarmee zorgde de popgroep voor de allereerste overwinning voor Zweden op het Songfestival.
De nieuwe documentaire van ABBA wordt op 5 mei uitgezonden op NPO 3. Dit is twee dagen voor de start van het liedjesfestijn in Malmö.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal