TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De Geknipte Gast interviewt én knipt journalist en programmamaker Özcan Akyol Thomas Erdbrink. Een gek idee, maar Özcan blijkt ook kapper. In de eerste aflevering gaat hij als een volleerd stylist aan de slag met de voormalig Iran-correspondent. Echt snel gaat het niet; tijdens het praten is wel te zien dat ‘Eus’ zijn bij-professie niet heel vaak uitvoert.
Tijdens het knippen voeren de twee gesprekken over wat Erdbrink gaat doen nu hij zijn werk in Iran niet meer mag uitvoeren en het verschil tussen Nederland en Iran. Het wordt in het slechts 16 minuten durende programma zelfs nog even emotioneel als het gaat om het overlijden van een familielid.
Na het knippen trimt Eus de baard van Thomas. Dat gaat maar net goed. ‘Dat is wel heel kort’, zegt Thomas als de interviewende kapper de trimmer om de wang van de correspondent zet. ‘Hij is bijna helemaal weg!’, roept Thomas uit. Tot slot haal Eus nog een gevaarlijke tactiek met vuur uit waarbij hij Thomas’ oorhaar wegbrandt.
Schema tweede halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:20RTL 4 zendt het concert van Suzan & Freek op deze datum uit
09:20Video: MAFS-trouwambtenaar Soraya over het bizarre nee-moment van dit seizoen
09:18Gerard Joling maakt het weer veel te bont in Vandaag Inside: 'Dit is heel ordinair, sorry!'
09:04Wanneer is de reguliere editie van Heel Holland Bakt op televisie te zien?