TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oh, Wat een Jaar! gaat 45 jaar terug in de tijd, namelijk naar 1980. Hans Klok en Tineke Schouten staan teamcaptains Ruben Nicolai en Gerard Joling bij, in deze door Chantal Janzen gepresenteerde quiz.
De Olympische Zomerspelen in Moskou van 1980 zijn een rustige bedoening: van de 146 ledenlanden van het IOC doen er slechts 81 mee. De rest boycot het ultieme sportieve evenement uit protest tegen de Russische inval in Afghanistan, eerder dat jaar.
Nederland doet er wél aan mee, net als aan het EK voetbal in Italië. Daar stelt Oranje teleur; twee jaar na de WK-finale ligt het team er nu al in de groepsfase uit.
Muzikaal scoort het elftal beter: samen met André van Duin brengt het ‘Nederland, die heeft de bal’ uit, goed voor een tweede plaats in de Top 40.
Deze aflevering van Oh, Wat een Jaar! is op zaterdag 13 december 2025 om 20:00 uur te zien op RTL 4.
I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
20:32Kijkers vol lof over battle tussen Humphrey en Nicole bij The Voice of Holland
15:02Arjen Lubach veroorzaakt tanktoerisme: 'Dit hebben we willen voorkomen'