TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat is de uitkomst van de juridische procedure die werd opgestart nadat Linda de Mol de overstap maakte naar haar grote broer. Sinds die transfer was er al discussie over de contractuele afspraken met betrekking tot deze twee programma’s.
Zodoende keren de tv-shows, het respectievelijk achtste en derde seizoen van Weet ik veel en Oh, wat een jaar! terug op RTL4. De zender moet nog wel op zoek naar een nieuwe presentator. Een van de kandidaten zou Chantal Janzen zijn.
“Het is goed dat er in dit dossier eindelijk duidelijkheid is. Nu ons standpunt ook door een juridische uitspraak is bekrachtigd, kunnen wij weer overgaan tot de orde van de dag en dat is mooie programma’s maken voor de Nederlandse kijker", zegt RTL-baas Sven Sauvé in een reactie. Beide programma's moeten in het voorjaar van 2020 weer te zien zijn bij RTL4.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'