TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De lijst van BN’ers die meedoen aan For One Night Only wordt langer en langer. De voorlopig laatste naam die bekend is gemaakt is die van Olcay Gulsen.
In gesprek met Shownieuws vertelt Olcay waarom ze uit de kleren gaat voor het goede doel. In For One Night Only vragen de BN’ers aandacht voor de vroege opsporing van kanker.
“Het jaar heeft natuurlijk heel erg in het teken gestaan van kanker, voor mij. Ik voelde me wel verplicht om mee te doen”, zegt Olcay, verwijzend naar haar vriend Ruud de Wild, die darmkanker had en afgelopen week zijn rentree maakte op de radio. “Ik dacht: als we mensen kunnen bereiken, waardoor ze eerder zelfonderzoek gaan doen en daarmee kunnen voorkomen dat ze overlijden aan kanker.”
Olcay ziet er niet echt tegenop om uit de kleren te gaan op televisie. Ze maakt zich vooral zorgen een ander aspect van For One Night Only. “Uit de kleren vind ik niet zo eng, maar dat dánsen! Ik ben echt een stijve hark: het gaat echt niet zo makkelijk en soepel.”
Naast Olcay gaan ook Tjitske Reidinga, Ellen ten Damme en Fockeline Ouwerkerk uit de kleren voor For One Night Only. Simon Keizer, Giel Beelen, Roué Verveer en Johnny Kraaijkamp zijn ook van de partij.
For One Night Only is op 11 november vanaf 20:30 uur te zien op Net5.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
09:30Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
