TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Olcay Gulsen heeft niet de meest fijne jeugd achter de rug met een schizofrene vader die zijn handjes niet kon thuis houden. Dat verleden inspireert haar nu Olcay & huiselijk geweld te maken. Daarin spreekt ze vrouwen die vanwege huiselijk geweld in opvanglocaties zitten.
Olcay’s persoonlijke verhaal loopt als een rode draad door de serie. Zo bezoekt ze de opvang waar ze als kind met haar moeder en zussen verbleef. Ze gaat ook voor het eerst in gesprek met haar moeder over het geweld dat ze thuis meemaakte. En ze heeft met haar vier zussen een emotioneel gesprek over de impact van deze periode op hun leven.
De vragen die Olcay met deze serie wil beantwoorden zijn: waarom gaan veel slachtoffers niet weg? Waarom pleegt iemand huiselijk geweld? En wat is er voor nodig om het geweld te doorbreken? Wat is het effect op kinderen? Wat kan de omgeving doen? En heeft de politiek genoeg aandacht voor huiselijk geweld?
De serie is vanaf woensdag 4 maart wekelijk om 21.30 uur te zien bij Net5
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties