TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het tweetal liep telkens tegen de regelgeving aan, vertellen ze in gesprek met het AD. “Je werd keer op keer teleurgesteld. Ons modebedrijf stond on hold, want we wilden ons atelier in Nederland pas naar Italië halen als alles hier geregeld was. ‘Domani, domani’, zeiden ze maar. Maar ook ‘morgen, morgen’ kwam het er niet.”
De Utrechtse ontwerpers kozen zodoende eieren voor hun geld en keerden terug naar Nederland. Niet naar hun geliefde stad, maar naar het Friese Heerenveen, waar ze een woon- en winkelpand kochten. “We hebben keihard gewerkt en kosten gemaakt, ja, maar we hebben daar zo veel voor teruggekregen. We hebben vrienden gemaakt, met hart en ziel geprobeerd werk te creëren voor mensen in het dorp - die daar ook van hebben geprofiteerd - en genoten van de levensstijl. Zoals een buurman die bijna elke dag verse groente kwam brengen en ook nemen mensen écht de tijd voor elkaar, waardoor je soms de hele dag bezig bent met koffie drinken met mensen in de buurt. Dat gaan we erg missen.”
Marije en Ovan wonnen in 2018 in Het Italiaanse Dorp: Ollolai de hoofdprijs van 20.000 euro met de oprichting van hun modelabel Amkina in combinatie met een bed & breakfast. Na anderhalf jaar is hun droom dus uiteen gespat, maar wellicht dat in Friesland de regelgeving wat makkelijker is.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?