TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan de kijkcijfers lag het niet, toch vertrekken Ruben Nicolai en zijn Vlaamse collega Kurt Rogiers na twee seizoenen vrij onverwachts bij Lego masters. De wisseling van de wacht kwam nota bene in een reclamespotje naar buiten.
RTL Boulevard berichtte daags na de onthulling over het vertrek van Nicolai. Volgens entertainment reporter Rob Goossens zou het de keus van Ruben zelf zijn. De presentator zou waken voor overkill en niet teveel op de buis willen. Daar valt wat voor te zeggen, Ruben is deze zomer iedere werkdag te zien met Ik weet er alles van, heeft een rol in Oh, wat een jaar, is presentator van The masked singer én Domino challenge en maakt daarnaast deel uit van Tafkal. Rob vindt het dan ook verstandig dat Ruben zichzelf een beetje in bescherming neemt en Lego masters laat schieten.
Goossens deelde indirect een kleine sneer uit naar Jamai door op te merken dat de presentatie van Lego masters niet echt criteria vereist. Als presentator hoef je weinig meer te doen dan kandidaten te vertellen wat de opdracht is om daarna van een afstand toe te kijken hoe ze aan het bouwen zijn. In een reactie liet Jamai zelf weten vroeger veel met Lego gespeeld te hebben. Hij heeft dan ook zin in het programma en is vereerd dat zijn voorganger vond dat hij geknipt was voor de klus.
Lego masters is vanaf zaterdag 27 augustus te zien om 20:00 uur bij RTL 4.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar