TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX geeft nieuwe details over de zeven afleveringen van dit seizoen.
Uit heel Nederland mogen mensen langskomen om hun pronkstukken te verkopen aan de experts. Deze experts ontvangen de verkopers in hun eigen kamer, de verkoper accepteert het bod óf kiest ervoor om door te gaan naar de volgende kamer. Daarbij is slim onderhandelen natuurlijk de key. Als je eenmaal een bod accepteert of weigert, kun je niet meer veranderen. En die kamers bevinden zich dit seizoen in Paleis Soestdijk.
In de eerste aflevering zien we de eerste verkoper Jan. Hij is de zoon van een Haagse antiquair en brengt een klein smeedijzeren geldkistje mee. Het beschilderde kistje is in de jaren '50 in de collectie van zijn vader beland. Jan hoopt op 5.500 euro.
Een andere verkoper deze aflevering is Caroline die een uniek bronzen beeld van een paard meebrengt. Het beeld is in 1978 gemaakt door de Utrechtse kunstenaar Theo Mackaay en werd gebaseerd op een familiepaard. Het is uniek, aangezien de stijl van het beeld atypisch is voor Mackaay. Kubisme en impressionisme zijn kunststromingen die normaal gesproken op hem van toepassing zijn.
Van Onschatbare Waarde is vanaf maandag 13 februari te zien om 20.30 uur bij MAX op NPO1.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025