TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de Bauers, de Frogers en de Meilandjes is het volgend jaar de beurt aan familie Boer om een inkijkje in hun leven te geven. In de nieuwe docuserie van omroep MAX worden Jonnie en Thérèse Boer gevolgd. Als eigenaren van het beroemde restaurant De Librije in Zwolle maken zij een hoop mee.
Dat heeft een woordvoerder van omroep MAX aan het AD bevestigd na berichtgeving van Tina Nijkamp.
De gloednieuwe docuserie over de familie Boer krijgt de naam De Opvolging. In de serie staan het beroemde restaurant De Librije en eigenaren Jonnie en Thérèse centraal. De Librije is in Nederland het enige restaurant met drie Michelinsterren. De horecazaak staat al jarenlang aan de top van de beste restaurants ter wereld.
''Ze gaan op zoek naar een opvolger. Al 20 jaar een toprestaurant, maar ze gaan nu op zoek naar opvolging'', meldt mediapersoonlijkheid Tina Nijkamp over de serie.
De nieuwe docuserie is al volledig opgenomen en verschijnt in 2025 op de buis. Een officiële startdatum is nog niet bekend. Het is ook nog niet duidelijk uit hoeveel afleveringen De Opvolging bestaat. Meer details volgen later.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen