TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Zomergasten-interview met Özcan Akyol was hiervan de oorzaak.
Slagter zei maandagavond dat hij niet meer wil samenwerken met de Akyol omdat deze geen excuses heeft gemaakt over uitlatingen over Matthijs van Nieuwkerk. Akyol sprak eerder over vermeende beelden van Van Nieuwkerk, waarin hij 'niet zo gezellig' zou zijn tegen zijn redactie. Van de beelden is echter geen spoor te bekennen. Akyol kwam zondagavond in het programma Zomergasten terug op die rel, maar bood geen excuses aan, tot woede van Slagter.
Dit was voor Slagter genoeg reden om naar buiten te brengen dat hij het contract van Akyol bij Omroep MAX niet gaat verlengen. Wel zegt hij dat de presentator zijn contract 'netjes mag uitdienen'. Sinds 2019 maakt Akyol Sterren Op Het Doek voor Omroep MAX, in navolging van Hanneke Groenteman. Wanneer het contract afloopt, wil de omroep niet laten weten, maar een woordvoerder laat wel weten dat er hoe dan ook een nieuw seizoen komt van Sterren Op Het Doek.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?