TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
MAX-baas Jan Slagter bevestigde de tv-actie aan het AD.
Uit onder zoek van het ministerie van Volksgezondheid blijkt dat ruim de helft van alle 75+'ers in Nederland zich in meer of mindere mate eenzaam voelen. Dat zijn ruim 700.000 mensen. Veel te veel, meent minister Hugo de Jonge en seniorenomroep MAX is het daar mee eens.
Sybrand Niessen en Martine van Os presenteren daarom de tv-avond Eén tegen eenzaamheid. Ze willen het taboe op het onderwerp doorbreken door eenzaamheid een gezicht te geven en stil te staan bij diverse initiatieven om contact tussen mensen te stimuleren zoals koffiecorners in supermarkten en Automaatje, een vrijwillige vervoerservice die landelijk actief is. Ook is er een belpanel dat geen geld maar ideeën inzamelt om iets te doen aan de eenzaamheidsepidemie.
Tijdens de tv-avond steekt Jan ook de handen uit de mouwen. Hij bemant een taxi en biedt zijn klanten een luisterend oor. Maar, zo belooft hij: "Het moet sowieso geen zielige, maar vooral positieve avond worden."
Partnerbijdrage
Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie
13:46Linda de Mol: 'Dit is een hele grappige lijn in nieuwe seizoen Gooische Vrouwen'
13:23Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'