TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
MAX-baas Jan Slagter bevestigde de tv-actie aan het AD.
Uit onder zoek van het ministerie van Volksgezondheid blijkt dat ruim de helft van alle 75+'ers in Nederland zich in meer of mindere mate eenzaam voelen. Dat zijn ruim 700.000 mensen. Veel te veel, meent minister Hugo de Jonge en seniorenomroep MAX is het daar mee eens.
Sybrand Niessen en Martine van Os presenteren daarom de tv-avond Eén tegen eenzaamheid. Ze willen het taboe op het onderwerp doorbreken door eenzaamheid een gezicht te geven en stil te staan bij diverse initiatieven om contact tussen mensen te stimuleren zoals koffiecorners in supermarkten en Automaatje, een vrijwillige vervoerservice die landelijk actief is. Ook is er een belpanel dat geen geld maar ideeën inzamelt om iets te doen aan de eenzaamheidsepidemie.
Tijdens de tv-avond steekt Jan ook de handen uit de mouwen. Hij bemant een taxi en biedt zijn klanten een luisterend oor. Maar, zo belooft hij: "Het moet sowieso geen zielige, maar vooral positieve avond worden."
Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks