TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX, uitgeverij Meulenhoff en producent Lemming Film maakten dit woensdag bekend.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Het boek verscheen in 2021 en gaat over Emma Quaadvliegh die na het overlijden van haar man een vergeten inschrijving terug vond voor een tuinhuisje op het complex Rust en Vreugd. Inmiddels kan ze er een krijgen en ze komt erachter dat het tussen de tuinders niet altijd rozengeur en maneschijn is.
Het is niet de eerste keer dat er van boeken ook series gemaakt worden. Omroep MAX creëerde eerder twee series van Het Geheime Dagboek van Hendrik Groen. In deze reeks speelden André van Duin, Kees Hulst en Coby Timp de hoofdrollen. De afleveringen waren goed voor miljoenen kijkers. Omroepbaas Jan Slagter vertelde eerder al dat er gewerkt wordt aan een speelfilmvervolg.
Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'