TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Met deze campagne willen we onderstrepen dat we er zijn voor onze doelgroep, ook déze zomer, die er voor iedereen anders uitziet dan normaal. Uiteraard met mooie programma’s op radio, televisie en internet”, stelt Jan Slagter.
Omroep MAX, dat een kijkcijferkanon als We zijn er bijna moest uitstellen vanwege het coronavirus, hoopt Nederland te verbinden. Mede daardoor is het een samenwerking aangegaan met freecard-uitgever Boomerang. “We hopen natuurlijk dat mensen die er deze zomer op uit trekken in eigen land de ansichtkaarten versturen naar moeders, vaders, oma’s, opa’s of overgrootouders. Om te laten weten dat ze er zijn voor hun naasten.”
Eerder kwam Omroep MAX in de zomer al met Van onschatbare waarde, Denkend aan Holland, Hollandse Zaken en MAX Vakantieman. Laatstgenoemde programma met Sybrand Niessen als presentator komt in de zomermaanden sowieso terug op televisie.
De TV van gisteren: dit vindt de kijker van de winnaar van Heel Holland Bakt
06:47Vanavond op TV: Konvooi, De Hanslers: Van de piste naar de playa, The King's Man
00:01Advent dag 22 | Test je kennis: wat weet jij nog over het showbizzjaar 2025?
21:40De eerste twee finalisten van Expeditie Robinson 2025 zijn bekend
11:32Dorian Bindels nieuw gezicht in Woeste Grond: 'Een heel nieuw gezin in Twente'