TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX maakte het verrassende presentatieduo woensdag bekend.
Het museum van Nederland draait om de vraag welke voorwerpen ons land typeren. In vijf afleveringen stellen Diederik en Dione een reeks objecten en (gebruiks)voorwerpen voor die zeker niet vergeten mogen worden. Daarna is het aan experts om te bepalen wat de historische waarde van de individuele stukken is en of ze een plekje in de tentoonstelling verdienen. Na de laatste uitzending in begin juni is de expositie daadwerkelijk te bezoeken.
Diederik heeft wel iets met het verleden en vaderlandse geschiedenis. De medebedenker van tv-hits als De luizenmoeder en Promenade maakte enkele jaren geleden voor RTL 4 de quiz Het collectief geheugen waarin hij onder leiding van Chantal Janzen streed over de cultuurhistorische waarde van mensen, dingen en daden. Ook was hij niet vies van een persoonlijke ontboezeming.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025
15:00Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland