TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX maakte het verrassende presentatieduo woensdag bekend.
Het museum van Nederland draait om de vraag welke voorwerpen ons land typeren. In vijf afleveringen stellen Diederik en Dione een reeks objecten en (gebruiks)voorwerpen voor die zeker niet vergeten mogen worden. Daarna is het aan experts om te bepalen wat de historische waarde van de individuele stukken is en of ze een plekje in de tentoonstelling verdienen. Na de laatste uitzending in begin juni is de expositie daadwerkelijk te bezoeken.
Diederik heeft wel iets met het verleden en vaderlandse geschiedenis. De medebedenker van tv-hits als De luizenmoeder en Promenade maakte enkele jaren geleden voor RTL 4 de quiz Het collectief geheugen waarin hij onder leiding van Chantal Janzen streed over de cultuurhistorische waarde van mensen, dingen en daden. Ook was hij niet vies van een persoonlijke ontboezeming.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.