TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX maakte het verrassende presentatieduo woensdag bekend.
Het museum van Nederland draait om de vraag welke voorwerpen ons land typeren. In vijf afleveringen stellen Diederik en Dione een reeks objecten en (gebruiks)voorwerpen voor die zeker niet vergeten mogen worden. Daarna is het aan experts om te bepalen wat de historische waarde van de individuele stukken is en of ze een plekje in de tentoonstelling verdienen. Na de laatste uitzending in begin juni is de expositie daadwerkelijk te bezoeken.
Diederik heeft wel iets met het verleden en vaderlandse geschiedenis. De medebedenker van tv-hits als De luizenmoeder en Promenade maakte enkele jaren geleden voor RTL 4 de quiz Het collectief geheugen waarin hij onder leiding van Chantal Janzen streed over de cultuurhistorische waarde van mensen, dingen en daden. Ook was hij niet vies van een persoonlijke ontboezeming.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire