TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De omroep van Jan Slagter dreigde met een gang naar de rechter als de nieuwe streamingdienst onder de naam MAX actief zou worden in Nederland, weet het AD. Dat lijkt nu echter niet meer nodig, want het gaat nu in de Benelux opereren onder de naam HBO Max.
“Onlangs hebben onze juristen en ik met HBO Max deze zaak besproken. Wij hebben uiteengezet dat ons merk MAX en onze naamsbekendheid voor ons van groot belang zijn. Naar aanleiding van dat overleg heeft HBO Max ons laten weten in de Benelux niet enkel onze naam MAX te gebruiken voor de streamingdienst”, zo tekende persbureau ANP op uit de mond van Slagter.
Het is sowieso de week van Omroep MAX, want eerder werden geruchten de wereld in geslingerd dat Matthijs van Nieuwkerk al min of meer rond is met de omroep en terugkeert op televisie. Dat werd daarna door alle partijen ontkend. Later liet Slagter weten dat de deur wel openstaat voor Van Nieuwkerk.
Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Het Blok
07:42De TV van gisteren: Floortje naar het einde van de wereld pakt de winst op primetime
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Het roer om, Hunter Killer
22:40Noa Vahle eerlijk over 'bewijsdrang' en kritiek op Linda de Mol en Hélène Hendriks