TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De omroep van Jan Slagter dreigde met een gang naar de rechter als de nieuwe streamingdienst onder de naam MAX actief zou worden in Nederland, weet het AD. Dat lijkt nu echter niet meer nodig, want het gaat nu in de Benelux opereren onder de naam HBO Max.
“Onlangs hebben onze juristen en ik met HBO Max deze zaak besproken. Wij hebben uiteengezet dat ons merk MAX en onze naamsbekendheid voor ons van groot belang zijn. Naar aanleiding van dat overleg heeft HBO Max ons laten weten in de Benelux niet enkel onze naam MAX te gebruiken voor de streamingdienst”, zo tekende persbureau ANP op uit de mond van Slagter.
Het is sowieso de week van Omroep MAX, want eerder werden geruchten de wereld in geslingerd dat Matthijs van Nieuwkerk al min of meer rond is met de omroep en terugkeert op televisie. Dat werd daarna door alle partijen ontkend. Later liet Slagter weten dat de deur wel openstaat voor Van Nieuwkerk.
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt