TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De omroep van Jan Slagter dreigde met een gang naar de rechter als de nieuwe streamingdienst onder de naam MAX actief zou worden in Nederland, weet het AD. Dat lijkt nu echter niet meer nodig, want het gaat nu in de Benelux opereren onder de naam HBO Max.
“Onlangs hebben onze juristen en ik met HBO Max deze zaak besproken. Wij hebben uiteengezet dat ons merk MAX en onze naamsbekendheid voor ons van groot belang zijn. Naar aanleiding van dat overleg heeft HBO Max ons laten weten in de Benelux niet enkel onze naam MAX te gebruiken voor de streamingdienst”, zo tekende persbureau ANP op uit de mond van Slagter.
Het is sowieso de week van Omroep MAX, want eerder werden geruchten de wereld in geslingerd dat Matthijs van Nieuwkerk al min of meer rond is met de omroep en terugkeert op televisie. Dat werd daarna door alle partijen ontkend. Later liet Slagter weten dat de deur wel openstaat voor Van Nieuwkerk.
Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'