TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zangeres Floor Jansen is de hoofdgast bij Nadia Moussaid in TivoliVredenburg. Ze heeft onder anderen Henk Poort, Douwe Bob en Pim Kamp uitgenodigd On Stage. Kamp doet een stuk uit de musical Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat. Ook treedt Anneke van Giersbergen op met haar band.
Floor en Anneke bewandelden min of meer dezelfde weg in de muziek en de muziekstromingen metal en gothic. Floor begon haar carrière als zangeres van de Nederlandse metalband After Forever en zingt nu in de Finse symphonische metalgroep Nightwish; Van Giersbergen zat jarenlang in de band The Gathering.
Floor werd pas echt bekend bij het grote publiek door haar optreden in Beste Zangers in 2019. Daar zong ze een duet met een van de gasten van vanavond, Henk Poort.
Deze aflevering van On Stage zie je op vrijdag 18 oktober vanaf 22:15 uur op NPO 1.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo