TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de mediarubriek van het NPO Radio 1-programma Spraakmakers geeft Veeningen zijn blik op de kijkcijfers van GoedNieuws Vandaag. "Natuurlijk kijken we naar wat het moet halen om duurzaam te zijn, maar op dit moment is het niet aan de orde. We zijn niet tevreden over de kijkcijfers, maar we gaan niet bij de eerste de beste tegenslag ermee stoppen."
Eerder gaf ook Tina Nijkamp aan dat de kijkcijfers mede veroorzaakt worden door de programma's waar GoedNieuws Vandaag op het tijdstip van 18.00 uur tegenop moet boksen. "Echt nieuws zal het altijd winnen van liflafjes", schreef Nijkamp destijds op Instagram. Ze kwam ook met een verbetering op de proppen: maak er een wekelijkse show van na de uitzending van Shownieuws op zondag. "Om het weekend positief af te sluiten."
Donatello Piras, Nikki Herr en een groep experts proberen dagelijks het positieve nieuws te brengen op de zender, maar echt warm loopt Nederland er nog niet voor. Naar GoedNieuws Vandaag kijken dagelijks tussen de 100.000 en 200.000 kijkers op SBS6.
Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond