TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de mediarubriek van het NPO Radio 1-programma Spraakmakers geeft Veeningen zijn blik op de kijkcijfers van GoedNieuws Vandaag. "Natuurlijk kijken we naar wat het moet halen om duurzaam te zijn, maar op dit moment is het niet aan de orde. We zijn niet tevreden over de kijkcijfers, maar we gaan niet bij de eerste de beste tegenslag ermee stoppen."
Eerder gaf ook Tina Nijkamp aan dat de kijkcijfers mede veroorzaakt worden door de programma's waar GoedNieuws Vandaag op het tijdstip van 18.00 uur tegenop moet boksen. "Echt nieuws zal het altijd winnen van liflafjes", schreef Nijkamp destijds op Instagram. Ze kwam ook met een verbetering op de proppen: maak er een wekelijkse show van na de uitzending van Shownieuws op zondag. "Om het weekend positief af te sluiten."
Donatello Piras, Nikki Herr en een groep experts proberen dagelijks het positieve nieuws te brengen op de zender, maar echt warm loopt Nederland er nog niet voor. Naar GoedNieuws Vandaag kijken dagelijks tussen de 100.000 en 200.000 kijkers op SBS6.
Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4