TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de mediarubriek van het NPO Radio 1-programma Spraakmakers geeft Veeningen zijn blik op de kijkcijfers van GoedNieuws Vandaag. "Natuurlijk kijken we naar wat het moet halen om duurzaam te zijn, maar op dit moment is het niet aan de orde. We zijn niet tevreden over de kijkcijfers, maar we gaan niet bij de eerste de beste tegenslag ermee stoppen."
Eerder gaf ook Tina Nijkamp aan dat de kijkcijfers mede veroorzaakt worden door de programma's waar GoedNieuws Vandaag op het tijdstip van 18.00 uur tegenop moet boksen. "Echt nieuws zal het altijd winnen van liflafjes", schreef Nijkamp destijds op Instagram. Ze kwam ook met een verbetering op de proppen: maak er een wekelijkse show van na de uitzending van Shownieuws op zondag. "Om het weekend positief af te sluiten."
Donatello Piras, Nikki Herr en een groep experts proberen dagelijks het positieve nieuws te brengen op de zender, maar echt warm loopt Nederland er nog niet voor. Naar GoedNieuws Vandaag kijken dagelijks tussen de 100.000 en 200.000 kijkers op SBS6.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)