TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet alleen in Nederland is The Masked Singer razend populair, ook in andere landen is het een doorslaand succes. In België vond afgelopen weekend een wel heel bijzondere ontmaskering plaats.
Op dit moment is er een nieuw seizoen van The Masked Singer op televisie bij onze Zuiderburen. In de vierde aflevering keek het Vlaamse publiek vol verbazing naar de ontmaskering van het karakter Edelhert. Niemand minder dan wereldster Johnny Logan bleek al die tijd in het pak te zitten.
Er werden namen genoemd als Helmut Lotti en Jasper Steverlinck, maar uiteindelijk bleek het Mr. Eurovision te zijn die achter het masker schuilging. De monden van panelleden Karen Damen, Kevin Janssens, Jens Dendoncker en Elodie Ouedraogo vielen dan ook open van verbazing. De hints die door Edelhert werden gegeven in de afleveringen, waren namelijk ook in het Nederlands ingesproken door Johnny zelf.
"Het was een geweldige ervaring, vooral door de mensen waarmee ik heb mogen werken", zegt Johnny. Hij vervolgt: "Ik kan niet zeggen dat ik van het masker genoten heb. Het hoofd was instabiel en loodzwaar. Op een bepaald moment wilde ik het er gewoon af gooien en zeggen: ik stop ermee. Je kan niet ademen en je kan niet performen. Het is een van de moeilijkste dingen die ik ooit deed." Toch vertelt Johnny het wel erg leuk te hebben gevonden: "Ik heb er ongelofelijk van genoten."
Voor Johnny was het een kleine trip down memory lane om naar België te komen voor de opnames van het programma; in 1987 won hij namelijk in Brussel het Eurovisie Songfestival.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'