TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij wilde bij de politie, maar belandde een nacht in de cel voor vandalisme. De toen achttienjarige John van den Heuvel kreeg de volgende ochtend na een flinke uitbrander een sollicitatieformulier voor de politie-opleiding mee. Daarmee verviel de aanklacht.
“Een goede wake-upcall”, vertelde Van den Heuvel onlangs in De Reünie. Hij schopte het van politieagent tot de afdeling persvoorlichting en interne voorlichting, om uiteindelijk misdaadverslaggever te worden. Wel staat hij door zijn werk onder permanente bewaking. “Bezwijken voor angst? Nooit. Dan stop ik liever.”
In dit tiende seizoen Ontvoerd zet hij zijn strijd tegen internationale kinderontvoeringen voort. Met zijn team zet hij alles in om het kind met de achtergebleven ouder in Nederland te herenigen.
Ontvoerd is vanaf 3 september 2025 weer iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Partnerbijdrage
Terror Jaap is prijzengeld van De Gouden Kooi helemaal niet kwijtgeraakt
12:05Kijkers van House of Villains hebben medelijden met Big Brother-Ruud
11:16De Hygiënepolitie: 'Meer muizen dan mensen in bioscopen en kadavers van spinnen'
10:17Een Schat aan Shaffy: met deze artiesten duikt Chris Zegers in het werk van Ramses
10:00Klaas Dijkhoff vertelt waarom hij Klaas aan het Front wilde maken