TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Welke muzikale pareltjes zijn er op de plank blijven liggen? Dat is het uitgangspunt van Onvergetelijke Liedjes. Nummers die om wat voor reden dan ook nooit zijn afgemaakt of uitgebracht, maar wel eventuele hitpotentie hebben.
Dit keer buigen Stef Bos, Zoë Livay, Alain Clark en Rolf Sanchez zich over elkaars plankmateriaal. Ze mogen het met hun eigen sausje overgieten en afmaken. Bos over zijn ingebrachte nummer: “Ik zoek iemand die het liedje kan afmaken. Ik ben gewoon niet de prins op het witte paard voor mijn nummer.”
Het is een divers gezelschap, maar er zijn overeenkomsten. Stef Bos schreef de evergreen Papa uit 1991. En van papa is het een kleine stap naar Father and Friend, de ode die Alain Clark in 2008 met én voor zijn vader op de plaat zette.
Deze aflevering van Onvergetelijke Liedjes zie je op donderdag 13 november 2025 om 20:35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Christiaan Bauer blikt vooruit op deelname De Slimste Mens: 'Bucketlist-programma' (video)
11:00Televisie-legende Koos Postema overleden op 93-jarige leeftijd
09:49Zien: het spectaculaire finale-duel tussen Floor en Pascale in The Winner Takes It All (video)
09:37André van Duin en Janny van der Heijden komen met nieuw dierenprogramma Beestenboel
08:52De TV van gisteren: spetterende finale The Winner Takes It All scoort