TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Producent Blue Circle, verantwoordelijk voor zowel RTL Late Night, Zomer met Art én Beau's late night talkshow die de verrassende naam Beau draagt, bevestigde dinsdag de locatie
Zomer met Art is momenteel aan z'n één-na-laatste uitzendweek bezig. Als de amper bekeken talkshow z'n tien weken er op heeft zitten, moet Arts studio in Artis in rap tempo omgebouwd worden tot Beau's nieuwe stek. Terwijl de decorbouwers hun werk doen, zendt RTL om 22.30 uur een week lang herhalingen van De zwakste schakel uit.
Over de inhoud van Beau kon de Blue Circle woordvoerder nog niets concreets zeggen: "Het wordt vooral een vrolijk programma op de late avond. Het wordt wel een talkshow, maar niet hetzelfde als andere programma". RTL Boulevard wist te melden dat het een snelle, moderne talkshow wordt geschoeid op Amerikaanse leest waar naast vrolijke gesprekken ook ruimte is voor diepere interviews én de maatschappelijke betrokkenheid die Beau eerder liet zien in programma's als 5 days inside.
Beau gaat op maandag 2 september van start om 22.30 uur op RTL 4.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk