TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Producent Blue Circle, verantwoordelijk voor zowel RTL Late Night, Zomer met Art én Beau's late night talkshow die de verrassende naam Beau draagt, bevestigde dinsdag de locatie
Zomer met Art is momenteel aan z'n één-na-laatste uitzendweek bezig. Als de amper bekeken talkshow z'n tien weken er op heeft zitten, moet Arts studio in Artis in rap tempo omgebouwd worden tot Beau's nieuwe stek. Terwijl de decorbouwers hun werk doen, zendt RTL om 22.30 uur een week lang herhalingen van De zwakste schakel uit.
Over de inhoud van Beau kon de Blue Circle woordvoerder nog niets concreets zeggen: "Het wordt vooral een vrolijk programma op de late avond. Het wordt wel een talkshow, maar niet hetzelfde als andere programma". RTL Boulevard wist te melden dat het een snelle, moderne talkshow wordt geschoeid op Amerikaanse leest waar naast vrolijke gesprekken ook ruimte is voor diepere interviews én de maatschappelijke betrokkenheid die Beau eerder liet zien in programma's als 5 days inside.
Beau gaat op maandag 2 september van start om 22.30 uur op RTL 4.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'