TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Producent Blue Circle, verantwoordelijk voor zowel RTL Late Night, Zomer met Art én Beau's late night talkshow die de verrassende naam Beau draagt, bevestigde dinsdag de locatie
Zomer met Art is momenteel aan z'n één-na-laatste uitzendweek bezig. Als de amper bekeken talkshow z'n tien weken er op heeft zitten, moet Arts studio in Artis in rap tempo omgebouwd worden tot Beau's nieuwe stek. Terwijl de decorbouwers hun werk doen, zendt RTL om 22.30 uur een week lang herhalingen van De zwakste schakel uit.
Over de inhoud van Beau kon de Blue Circle woordvoerder nog niets concreets zeggen: "Het wordt vooral een vrolijk programma op de late avond. Het wordt wel een talkshow, maar niet hetzelfde als andere programma". RTL Boulevard wist te melden dat het een snelle, moderne talkshow wordt geschoeid op Amerikaanse leest waar naast vrolijke gesprekken ook ruimte is voor diepere interviews én de maatschappelijke betrokkenheid die Beau eerder liet zien in programma's als 5 days inside.
Beau gaat op maandag 2 september van start om 22.30 uur op RTL 4.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers