TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De krant reconstrueerde het selectieproces in een uitgebreid artikel en kwam daarin tot de conclusie dat het niet veel heeft gescheeld of Joost Klein was niet de ESF-inzending geweest, maar Numidia. Uiteindelijk besloot de jury toch voor Joost te gaan, mede vanwege een zeer succesvol optreden dat hij gaf.
Lees hier alles overIlse deed dus ook auditie en behoorde tot de kanshebbers, schreef de krant vrijdagmiddag. In de avond bevestigde de zangeres - die eerder aan het ESF meedeed met Waylon - dit in talkshow Beau. Ze baalt ervan dat het is uitgelekt, vertelde ze aan tafel. Verder was ze openhartig over haar inzending: "Het is dus geen geheim dat ik ook heel graag nog een keer op dat podium wil staan, anders ga ik niet al die fases door. Dus dat is voor mij natuurlijk best wel een kwetsbaar ding."
Volgens de reconstructie van het Parool vonden juryleden het nummer van Ilse iets te 'ingewikkeld' voor het Eurovisie Songfestival.
Partnerbijdrage
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'