TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net als vorig jaar staat Oorlog is Erfelijk in de periode rond 4 en 5 mei stil bij de manier waarop een oorlog levens kan veranderen.
In het programma spreekt Natascha van Weezel met prominente Nederlanders die zelf een oorlog hebben meegemaakt of zijn geraakt door het oorlogstrauma van een ouder of naaste. Ook lang nadat een oorlog voorbij is kunnen oorlogstrauma's namelijk nog worden doorgegeven op volgende generaties.
In deze eerste aflevering vertelt actrice Isa Hoes dat haar Joodse moeder moest onderduiken tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hierdoor was de oorlog thuis altijd aanwezig. De Oekraïens-Nederlandse oud-voetballer Evgeniy Levchenko hoorde over de Tweede Wereldoorlog van zijn grootouders, maar voelt nu zelf hoe het is om een oorlog mee te maken.
Erik Dijkstra presenteert het nieuwe programma Goed Verhaal
15:09Het is einde verhaal voor Robert en Roxy in De Bondgenoten
13:26De streamingtip van de week: A Good Girl's Guide to Murder seizoen 2 op Netflix
11:15Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast