TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat denk ik wel. Sil vond deze al eentje te veel, die blijft het liefst onder de radar. Wat ik zelf prachtig zou vinden: dat ze de Televizier-Ring aan ons uitreiken. Dat wij, als platte conservenboeren, dat wij die prijs dan krijgen. Ik ben een rare lul, hoor. En die jongens ook. Als we ergens aan meedoen, dan willen we ook winnen!", zegt de augurkenkoning in gesprek met het AD.
De kijkcijfers van de realityserie zijn bijzonder goed te noemen. Naar het eerste seizoen keken gemiddeld 700.000 mensen. Toch doet Kesbeke zich niet anders voor dan hij is, evenals zijn zoons Camiel en Silvian. "Wij voelen ons nul BN'er. Wij zijn gewoon onszelf en dat willen we ook blijven. Tuurlijk, als ik door de stad loop dan is het 'hé Oosie' hier, en 'hé Oosie' daar, mensen steken hun duim op. Prachtig. Nu zijn we eventjes populair, maar als we niet meer op de buis zijn, zijn ze je zo weer vergeten."
Kesbeke staat voor zijn personeel, zo legt hij uit. "We eten elke middag samen, we letten op mekaar, van tijd tot tijd doen we leuke dingen. Een boottochtje door de Jordaan, met z'n allen naar het theater. Voor de nieuwe serie gaan we met het hele zooitje een lang weekend naar Lissabon. Dan zijn we voor het eerst in de historie een dag dicht. Sommige jongens hebben nog nooit gevlogen."
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit