TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat denk ik wel. Sil vond deze al eentje te veel, die blijft het liefst onder de radar. Wat ik zelf prachtig zou vinden: dat ze de Televizier-Ring aan ons uitreiken. Dat wij, als platte conservenboeren, dat wij die prijs dan krijgen. Ik ben een rare lul, hoor. En die jongens ook. Als we ergens aan meedoen, dan willen we ook winnen!", zegt de augurkenkoning in gesprek met het AD.
De kijkcijfers van de realityserie zijn bijzonder goed te noemen. Naar het eerste seizoen keken gemiddeld 700.000 mensen. Toch doet Kesbeke zich niet anders voor dan hij is, evenals zijn zoons Camiel en Silvian. "Wij voelen ons nul BN'er. Wij zijn gewoon onszelf en dat willen we ook blijven. Tuurlijk, als ik door de stad loop dan is het 'hé Oosie' hier, en 'hé Oosie' daar, mensen steken hun duim op. Prachtig. Nu zijn we eventjes populair, maar als we niet meer op de buis zijn, zijn ze je zo weer vergeten."
Kesbeke staat voor zijn personeel, zo legt hij uit. "We eten elke middag samen, we letten op mekaar, van tijd tot tijd doen we leuke dingen. Een boottochtje door de Jordaan, met z'n allen naar het theater. Voor de nieuwe serie gaan we met het hele zooitje een lang weekend naar Lissabon. Dan zijn we voor het eerst in de historie een dag dicht. Sommige jongens hebben nog nooit gevlogen."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming