TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door de oorlog in Oekraïne is de veiligheidssituatie in de rest van Europa veranderd. Ook Nederland bereidt zich voor op een gewapend conflict. De gevolgen hiervan zorgen soms voor frictie, bijvoorbeeld bij de door het ministerie van Defensie geplande aanleg van een munitiedepot in Toldijk.
In een straal van 700 meter rond deze nieuwe opslagplaats mogen geen mensen wonen. Dat betekent dat er meer dan honderd woningen in het Achterhoekse plaatsje moeten verdwijnen. Ook de school, het zalencentrum en de jeugdsoos zullen de gevolgen ervan ondervinden.
"Ons dorp wordt van de kaart geveegd", vertelt een Toldijker aan Omroep Gelderland. De gemeente hield zich lang op de vlakte over de plannen. Fidan Ekiz staat in Op de Barricade wel meteen achter de Toldijkers.
Deze aflevering van Op de Barricade is op dinsdag 26 november 2024 om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'