TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De SBS6 kijker moet het momenteel even zonder de talkshow van Hélène Hendriks doen: De Oranjezondag moest namelijk plaats maken voor Het Zwaard van Damocles. Maar er is goed nieuws want volgende maand keert de presentatrice alweer terug met De Oranjewinter.
Het is inmiddels een traditie geworden: als Johan Derksen, René van der Gijp en Wilfred Genee van een lange kerstvakantie genieten neemt Hélène hun plaats in op SBS6. En met succes.
Eind december is Hélène weer terug met De Oranjewinter, om met haar gasten het nieuws van de dag te bespreken. Dat doet ze tijdens de afwezigheid van Vandaag Inside iedere werkdag.
We gaan ervan uit dat haar vaste sidekicks Jack van Gelder en Rutger Castricum dan ook weer van de partij zullen zijn, al hebben we die laatste de afgelopen tijd eigenlijk maar weinig bij haar gezien.
De eerste aflevering van De Oranjewinter zie je op maandag 29 december. Vanaf 19 januari keren de heren van Vandaag Inside weer terug.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger