TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met de start van de grote sportevenementen maakt Hilversum zich op voor de zomerstop en dat betekent ook een voorlopig afscheid van de dagelijkse talkshows.
Eva Jinek zwaaide donderdagavond al af, vrijdagmiddag was de beurt aan Tijd voor MAX. In de laatste aflevering ontvingen Martine van Os en Dionne Stax onder meer April Darby en MAX-baas Jan Slagter en stonden ze pas aan het eind stil bij het feit dat de zomervakantie voor de deur stond. Maar terwijl de aftiteling al liep, verklapte Van Os ook al dat het praatprogramma weer terug is op maandag 31 augustus.
Waarschijnlijk gaat Martine van Os haar meest ontspannen vakantie in jaren tegemoet. Eerder dit jaar droeg de 68-jarige presentatrice haar reisprogramma We zijn er bijna! over aan Marlijn Weerdenburg zodat ze voor het eerst sinds de zomer van 2011 écht niks hoeft te doen.
Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in
10:00De familie De Lange uit Een Huis Vol stelt zich voor: 'Dít maakt ons verhaal uniek'
09:15Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze
06:47Vanavond op TV: Reizen Waes: Terug naar Oekraïne, Got talent, Next