TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Roxeanne tovert studio om tot de gezelligste kroeg van Nederland
De carrière van Roxeanne Hazes gaat voor de wind. Haar muziek wordt door een breed publiek omarmd, onlangs verkocht ze Carré Amsterdam nog uit en binnenkort is ze als presentatrice te zien in het nieuwe SBS6-programma Het Holland Huis.
Daarin zal iedere week een andere bekende Nederlandse zanger of zangeres centraal staan, die vervolgens ook een nog wat onbekendere collega een podium zal bieden.
Onder andere Frans Bauer, André Hazes, Tino Martin en Martin Hoogkamer zullen we als hoofdgasten voorbij zien komen dus dat belooft een gezellige boel te worden. Volgens SBS6 is het nieuwe programma een ode aan het Nederlandse lied en: 'het laat zien hoe groot de honger naar onze eigen muziek écht is.'
Het Holland Huis is vanaf vrijdag 14 maart iedere week om 20:30 uur te zien op SBS6
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
