TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Roxeanne tovert studio om tot de gezelligste kroeg van Nederland
De carrière van Roxeanne Hazes gaat voor de wind. Haar muziek wordt door een breed publiek omarmd, onlangs verkocht ze Carré Amsterdam nog uit en binnenkort is ze als presentatrice te zien in het nieuwe SBS6-programma Het Holland Huis.
Daarin zal iedere week een andere bekende Nederlandse zanger of zangeres centraal staan, die vervolgens ook een nog wat onbekendere collega een podium zal bieden.
Onder andere Frans Bauer, André Hazes, Tino Martin en Martin Hoogkamer zullen we als hoofdgasten voorbij zien komen dus dat belooft een gezellige boel te worden. Volgens SBS6 is het nieuwe programma een ode aan het Nederlandse lied en: 'het laat zien hoe groot de honger naar onze eigen muziek écht is.'
Het Holland Huis is vanaf vrijdag 14 maart iedere week om 20:30 uur te zien op SBS6
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima