TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Roxeanne tovert studio om tot de gezelligste kroeg van Nederland
De carrière van Roxeanne Hazes gaat voor de wind. Haar muziek wordt door een breed publiek omarmd, onlangs verkocht ze Carré Amsterdam nog uit en binnenkort is ze als presentatrice te zien in het nieuwe SBS6-programma Het Holland Huis.
Daarin zal iedere week een andere bekende Nederlandse zanger of zangeres centraal staan, die vervolgens ook een nog wat onbekendere collega een podium zal bieden.
Onder andere Frans Bauer, André Hazes, Tino Martin en Martin Hoogkamer zullen we als hoofdgasten voorbij zien komen dus dat belooft een gezellige boel te worden. Volgens SBS6 is het nieuwe programma een ode aan het Nederlandse lied en: 'het laat zien hoe groot de honger naar onze eigen muziek écht is.'
Het Holland Huis is vanaf vrijdag 14 maart iedere week om 20:30 uur te zien op SBS6
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur