TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Roxeanne tovert studio om tot de gezelligste kroeg van Nederland
De carrière van Roxeanne Hazes gaat voor de wind. Haar muziek wordt door een breed publiek omarmd, onlangs verkocht ze Carré Amsterdam nog uit en binnenkort is ze als presentatrice te zien in het nieuwe SBS6-programma Het Holland Huis.
Daarin zal iedere week een andere bekende Nederlandse zanger of zangeres centraal staan, die vervolgens ook een nog wat onbekendere collega een podium zal bieden.
Onder andere Frans Bauer, André Hazes, Tino Martin en Martin Hoogkamer zullen we als hoofdgasten voorbij zien komen dus dat belooft een gezellige boel te worden. Volgens SBS6 is het nieuwe programma een ode aan het Nederlandse lied en: 'het laat zien hoe groot de honger naar onze eigen muziek écht is.'
Het Holland Huis is vanaf vrijdag 14 maart iedere week om 20:30 uur te zien op SBS6
Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro
10:00Tijl Beckand verklapt: 'We willen met TAFKAL een serie mét script maken'