TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Roxeanne tovert studio om tot de gezelligste kroeg van Nederland
De carrière van Roxeanne Hazes gaat voor de wind. Haar muziek wordt door een breed publiek omarmd, onlangs verkocht ze Carré Amsterdam nog uit en binnenkort is ze als presentatrice te zien in het nieuwe SBS6-programma Het Holland Huis.
Daarin zal iedere week een andere bekende Nederlandse zanger of zangeres centraal staan, die vervolgens ook een nog wat onbekendere collega een podium zal bieden.
Onder andere Frans Bauer, André Hazes, Tino Martin en Martin Hoogkamer zullen we als hoofdgasten voorbij zien komen dus dat belooft een gezellige boel te worden. Volgens SBS6 is het nieuwe programma een ode aan het Nederlandse lied en: 'het laat zien hoe groot de honger naar onze eigen muziek écht is.'
Het Holland Huis is vanaf vrijdag 14 maart iedere week om 20:30 uur te zien op SBS6
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online