TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de maandag na Valentijnsdag nemen Fidan en Renze het talkshowstokje over van Margriet van der Linden, die met haar M nog op 19.00 uur staat. Het eerste seizoen van De Vooravond bestond uit slechts veertig afleveringen, omdat Margriet en haar redactie al een heel programma hadden rondom de Amerikaanse verkiezingen.
Het presentatieduo kijkt uit naar het tweede seizoen van De Vooravond. "We hebben het echt gemist, met alles wat er in de actualiteit speelt", zegt Klamer. Ekiz voegt daaraan toe dat de komende Tweede Kamerverkiezingen een prominente rol krijgen in de afleveringen. "Ik heb veel zin en behoefte om daarover in gesprek te gaan."
Fidan en Renze willen ook wat meer ruimte aan cultuur geven. “We krijgen elke maand de familie Chabot (vader Bart en zoons Splinter, Maurits en Sebastiaan) op bezoek, om ons enthousiast te maken over boeken uit hun eigen boekenkast." Voor Splinter worden het drukke weken, want hij krijgt op zondag zijn eigen talkshow SPLNTR! bij AVROTROS.
De Vooravond is vanaf maandag 15 februari om 19.00 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven