TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de maandag na Valentijnsdag nemen Fidan en Renze het talkshowstokje over van Margriet van der Linden, die met haar M nog op 19.00 uur staat. Het eerste seizoen van De Vooravond bestond uit slechts veertig afleveringen, omdat Margriet en haar redactie al een heel programma hadden rondom de Amerikaanse verkiezingen.
Het presentatieduo kijkt uit naar het tweede seizoen van De Vooravond. "We hebben het echt gemist, met alles wat er in de actualiteit speelt", zegt Klamer. Ekiz voegt daaraan toe dat de komende Tweede Kamerverkiezingen een prominente rol krijgen in de afleveringen. "Ik heb veel zin en behoefte om daarover in gesprek te gaan."
Fidan en Renze willen ook wat meer ruimte aan cultuur geven. “We krijgen elke maand de familie Chabot (vader Bart en zoons Splinter, Maurits en Sebastiaan) op bezoek, om ons enthousiast te maken over boeken uit hun eigen boekenkast." Voor Splinter worden het drukke weken, want hij krijgt op zondag zijn eigen talkshow SPLNTR! bij AVROTROS.
De Vooravond is vanaf maandag 15 februari om 19.00 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland