TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder maakte SBS6 al bekend dat Gordon voor de zender een Nederlandse versie van de Vlaamse hit Down The Road ging maken. Nu is er ook een startdatum bekend.
In Down The Road gaat Gordon op pad met zeven jongeren met het syndroom van down. Samen maken ze een roadtrip door Nederland. Tijdens die reis, kriskras door ons kikkerlandje, worden grenzen verlegd en vriendschappen voor het leven gesloten.
Down The Road is van origine een Vlaams programma, waarin Dieter Coppens de presentatie doet en reisleider is. In het voorbije seizoen, dat te zien was op NPO3, ging Coppens met een groep van zes jongeren met het syndroom van down onder andere naar Spanje en Marokko.
Down The Road is vanaf 23 november te zien bij SBS6.
Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'
12:12De Verhulstjes keren in december terug met 'magische kerstspecial'
11:16Waylon kritisch over nieuwe protocollen The Voice: 'Sfeer van wantrouwen'
10:15Zangeres Emma Heesters kan niet meer zwanger raken na kankerbehandeling
10:00Buddy Vedder belooft een groots seizoen van The Masked Singer: 'Nóg meer spektakel'