TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens het OM overschreed Stegeman met de nepbom een strafrechtelijke grens, waardoor hij geen beroep kon doen op de journalistieke exceptie. Ook de manier waarop de koffer was ‘aangekleed’, deed de zaak geen goed, stelde het OM. "Juist de aanwezigheid van schroeven, wat wijst op een fragmentatiebom, toont aan dat Stegeman wel degelijk de indruk van een bom wilde wekken.”
Van de 120 uur die de journalist tegen zich geëist zag worden, zijn 40 uur voorwaardelijk. Daarnaast kreeg Stegeman een proeftijd van drie jaar opgelegd. Mocht hij binnen drie jaar opnieuw een strafbaar feit plegen, moet Stegeman die 40 uur alsnog uitvoeren.
OM eist 120 uur werkstraf, met een proeftijd van 3 jaar tegen @AlbertoStegeman.
Zijn advocaat gaat daarentegen vrijspraak bepleiten, omdat de programmamaker als journalist heeft gehandeld en de #nepbom mocht plaatsen om een misstand aan het licht te brengen. pic.twitter.com/fy0cYpaken — Mark Mensink (@IntoBits) February 24, 2020
De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight
22:00Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'
22:00Danique uit MAFS reageert op alle reacties over haar en Luigi: 'Sorry Nederland'
22:00Kirsten kijkt met gemengde gevoelens terug op MAFS-avontuur: 'Herkende mijn eigen stralende zelf niet'
17:00Tina Nijkamp: 'Opnames tweede seizoen De Hanslers vertraagd door gedrag mama Monique'