TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Coen Verbraak ontdekte de misstanden tijdens de voorbereidingen voor Jouw grens, mijn grens een interviewprogramma over grensoverschrijdend gedrag in de mediawereld.
Het zou gaan om een eindredacteur die kampte met woedeaanvallen en geregeld over de schreef ging. De persoon zou zich dermate ernstig hebben misdragen dat een medewerkster zelfs ontslag heeft genomen en inmiddels zelfs niet meer in de media wil werken.
Verbraak interviewde voor zijn serie MAX-baas Jan Slagter en confronteerde hem met wat er was voorgevallen bij 'zijn' Sterren op het doek. Dat zorgde voor een ander relletje, want Slagter wist van niets en was naar eigen zeggen zelfs onder valse voorwendselen naar de studio gelokt. Hij wilde dan ook uit het programma geknipt worden.
Dat laatste gaat zeker niet gebeuren, verzekert Verbraaks eindredacteur Barbara van der Klis in de Telegraaf: "Jan Slagter is mans genoeg om zich te verweren in een uitzending over grensoverschrijdend gedrag. Hij reageerde prima. Niets aan de hand. Ik begrijp niet waar hij zich druk om maakt."
Maar, terug naar de oorspronkelijke rel rond Sterren op het doek. Slagter wist van niets omdat het programma door een extern productiebedrijf wordt gemaakt. Zij hadden Slagter en de zijnen destijds niet op de hoogte gesteld, maar de bewuste eindredacteur na zijn tweede seizoen de laan uit gestuurd.
Om herhalingen te voorkomen overweegt Slagter in de toekomst om ook eigen MAX-personeel op de vloer te hebben tijdens opnames van externe partijen.
The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?