TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daders krijgen in Nederland geen schijn van kans meer om nog iets te proberen, want met het nieuwe programma Opsporing Verzocht Flits krijgen kijkers nóg meer camerabeelden te zien.
Op deze manier worden er hopelijk meer misdrijven opgelost.
In Opsporing Verzocht Flits ligt de focus meer op misdrijven die zijn vastgelegd op bewakingscamera’s en zien we de daders duidelijk in beeld. Daarnaast wordt er in het nieuwe programma ook gewaarschuwd voor actueel rondgaande nepmails en oplichtingstrucs. Het zijn korte afleveringen van tien minuten.
“Omdat er steeds meer bewakingscamera's zijn, is er veel goed beeldmateriaal dat we graag uitzenden om daders te vinden. Tips van kijkers zijn vaak van onschatbare waarde,” laat een woordvoerder van de politie weten.
De reguliere live-uitzendingen van Opsporing Verzocht op dinsdag blijven ongewijzigd. “Natuurlijk blijven we ook gewoon op dinsdag de grote live-uitzendingen maken,” zegt Anniko van Santen. “Daar zitten hele belangrijke elementen in die tipgevers over de streep trekken om informatie te delen.”
Opsporing Verzocht Flits is vanaf maandag 10 maart wekelijks om 21:10 uur te zien bij AVROTROS op NPO 2. De reguliere uitzendingen van Opsporing Verzocht zijn elke dinsdag om 20:25 uur te zien op NPO 2.
Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders
09:38Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’
09:10Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1