TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Opsporing Verzocht verhuist definitief naar NPO 2. Jarenlang was NPO 1 de thuisbasis, maar volgens de publieke omroep past het opsporingsprogramma beter op het tweede net. Dit wordt namelijk een zender met meer verdiepende programma's, waaronder ook Radar en Kassa.
Afgelopen oktober vierde Anniko van Santen nog het veertigjarig jubileum van Opsporing Verzocht. In haar zeventien jaar als presentatrice heeft ze haar toon aangepast, vertelt ze in De Perstribune op NPO Radio 1. “Ik wil aardig en uitnodigend overkomen. Vroeger dacht ik: mensen moeten vooral niet denken dat ik het niet serieus neem. Ging ik heel boos kijken, met gefronste wenkbrauwen. Totdat mijn man zei: ‘Mensen willen niet naar een boos iemand kijken. De verhalen zijn al erg genoeg.’”
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'