TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat werd maandagavond in het AVROTROS-programma Radar bekendgemaakt.
Met 69 procent van de stemmen sleepten de heren de prijs binnen en versloegen daarmee Frank Lammers en Alex Klaasen. Wedkantoor TOTO kon rekenen op de prijs voor meest irritante reclame met 57,3 procent van de stemmen. Vooral de zingende gorilla als 'koning TOTO' haalde het bloed onder de nagels van de kijkers vandaan.
Inmiddels zijn Kieft, Swart, Sneijder en Van der Meijde overigens niet meer te zien in de reclame van BetCity. Sinds 30 juni 2022 mogen er geen oud-voetballers of andere bekende Nederlanders meer worden ingezet voor gokreclames. Ook 'Koning Toto' was eerder een bekende Nederlander, maar werd nu dus vervangen voor de onbekende gorilla.
Sinds 2002 wordt de Loden Leeuw jaarlijks door Radar uitgereikt. Het is de tegenhanger van de Gouden Loeki waarbij het publiek de beste reclame kiest.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'