TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat werd maandagavond in het AVROTROS-programma Radar bekendgemaakt.
Met 69 procent van de stemmen sleepten de heren de prijs binnen en versloegen daarmee Frank Lammers en Alex Klaasen. Wedkantoor TOTO kon rekenen op de prijs voor meest irritante reclame met 57,3 procent van de stemmen. Vooral de zingende gorilla als 'koning TOTO' haalde het bloed onder de nagels van de kijkers vandaan.
Inmiddels zijn Kieft, Swart, Sneijder en Van der Meijde overigens niet meer te zien in de reclame van BetCity. Sinds 30 juni 2022 mogen er geen oud-voetballers of andere bekende Nederlanders meer worden ingezet voor gokreclames. Ook 'Koning Toto' was eerder een bekende Nederlander, maar werd nu dus vervangen voor de onbekende gorilla.
Sinds 2002 wordt de Loden Leeuw jaarlijks door Radar uitgereikt. Het is de tegenhanger van de Gouden Loeki waarbij het publiek de beste reclame kiest.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters