TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat werd maandagavond in het AVROTROS-programma Radar bekendgemaakt.
Met 69 procent van de stemmen sleepten de heren de prijs binnen en versloegen daarmee Frank Lammers en Alex Klaasen. Wedkantoor TOTO kon rekenen op de prijs voor meest irritante reclame met 57,3 procent van de stemmen. Vooral de zingende gorilla als 'koning TOTO' haalde het bloed onder de nagels van de kijkers vandaan.
Inmiddels zijn Kieft, Swart, Sneijder en Van der Meijde overigens niet meer te zien in de reclame van BetCity. Sinds 30 juni 2022 mogen er geen oud-voetballers of andere bekende Nederlanders meer worden ingezet voor gokreclames. Ook 'Koning Toto' was eerder een bekende Nederlander, maar werd nu dus vervangen voor de onbekende gorilla.
Sinds 2002 wordt de Loden Leeuw jaarlijks door Radar uitgereikt. Het is de tegenhanger van de Gouden Loeki waarbij het publiek de beste reclame kiest.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster