TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat werd maandagavond in het AVROTROS-programma Radar bekendgemaakt.
Met 69 procent van de stemmen sleepten de heren de prijs binnen en versloegen daarmee Frank Lammers en Alex Klaasen. Wedkantoor TOTO kon rekenen op de prijs voor meest irritante reclame met 57,3 procent van de stemmen. Vooral de zingende gorilla als 'koning TOTO' haalde het bloed onder de nagels van de kijkers vandaan.
Inmiddels zijn Kieft, Swart, Sneijder en Van der Meijde overigens niet meer te zien in de reclame van BetCity. Sinds 30 juni 2022 mogen er geen oud-voetballers of andere bekende Nederlanders meer worden ingezet voor gokreclames. Ook 'Koning Toto' was eerder een bekende Nederlander, maar werd nu dus vervangen voor de onbekende gorilla.
Sinds 2002 wordt de Loden Leeuw jaarlijks door Radar uitgereikt. Het is de tegenhanger van de Gouden Loeki waarbij het publiek de beste reclame kiest.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond