TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dus moet Sinterklaas dit jaar een kleinere boot zien te regelen voor de overtocht vanuit Spanje. Eigenaar Raymond Davis laat in de Telegraaf weten dat hij teleurgesteld is: „Pakjesboot 12 en de intocht zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Natuurlijk vinden wij het dan jammer dat er voor een locatie is gekozen waar de boot niet kan komen.”
Burgemeester Van Wingerden-Boers van Apeldoorn liet eerder al weten zich geen enkele zorgen te maken over het ontbreken van de stoomboot. „Sinterklaas heeft overal een oplossing voor.”
Het is niet de eerste keer dat Pakjesboot 12 te groot is. In 2012 moest Sinterklaas bij zijn aankomst in Roermond ook al gedwongen overstappen op een kleiner exemplaar.
Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'
12:12De Verhulstjes keren in december terug met 'magische kerstspecial'
11:16Waylon kritisch over nieuwe protocollen The Voice: 'Sfeer van wantrouwen'
10:15Zangeres Emma Heesters kan niet meer zwanger raken na kankerbehandeling
10:00Buddy Vedder belooft een groots seizoen van The Masked Singer: 'Nóg meer spektakel'