TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik ben een serieuze artiest en wil graag iets serieus doen op tv. Maar ik hoefde er alleen maar te zitten, twee uur per dag aanwezig te zijn, om gewoon goed betaald te krijgen”, geeft Ronnie Flex in gesprek met Nieuwe Revue aan.
Toch nam hij niet de benen en dat is best begrijpelijk. “Toen dacht ik: wel een lekkere baan, dat doe ik wel een maandje per jaar. Maar ik merkte ook dat ik niet echt iets naar de tafel kon brengen.”
Flex zit in het panel met Samantha Steenwijk, Fred van Leer en Marieke Elsinga. Echt chemie is er volgens hem tussen het viertal niet. "Als die Fred en Samantha door elkaar zaten te praten, ga ik niet daartussen springen. Ik weet niet eens waar de fok ze het over hadden."
De rapper heeft geen goed woord meer over voor I Can See Your Voice. "Sowieso, zo’n programma slaat in eerste instantie eigenlijk nergens op, want je kan helemaal niet aan iemand zien of hij kan zingen of niet. Je moet vanuit het niets bullshit roepen, eigenlijk."
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij