TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik ben een serieuze artiest en wil graag iets serieus doen op tv. Maar ik hoefde er alleen maar te zitten, twee uur per dag aanwezig te zijn, om gewoon goed betaald te krijgen”, geeft Ronnie Flex in gesprek met Nieuwe Revue aan.
Toch nam hij niet de benen en dat is best begrijpelijk. “Toen dacht ik: wel een lekkere baan, dat doe ik wel een maandje per jaar. Maar ik merkte ook dat ik niet echt iets naar de tafel kon brengen.”
Flex zit in het panel met Samantha Steenwijk, Fred van Leer en Marieke Elsinga. Echt chemie is er volgens hem tussen het viertal niet. "Als die Fred en Samantha door elkaar zaten te praten, ga ik niet daartussen springen. Ik weet niet eens waar de fok ze het over hadden."
De rapper heeft geen goed woord meer over voor I Can See Your Voice. "Sowieso, zo’n programma slaat in eerste instantie eigenlijk nergens op, want je kan helemaal niet aan iemand zien of hij kan zingen of niet. Je moet vanuit het niets bullshit roepen, eigenlijk."
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is