TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patricia Paay is vrijdag onderscheiden voor haar gehele oeuvre. De zangeres en mediapersoonlijkheid kreeg de zogeheten Lifetime Achievement Award van AVROTROS in het NPO Radio 5-programma De Weekendborrel.
"Het is de hoogste tijd dat deze fantastische vakvrouw een award ontvangt voor alles wat ze heeft betekend", zei presentator Jan Paparazzi. Collega Corné Klijn voegde daaraan toe: "Patricia Paay is net 75 geworden en zit dit jaar zestig jaar in het vak. En nog altijd sprankelend en vol allure, dat verdient een bekroning."
De 75-jarige Paay maakte in 1965 haar debuut in de showbizzwereld en had in de jaren daarna bescheiden hits met Wat moet ik doen en Jij bent niet hip. In de jaren zeventig brak ze echt door met discohits als Who's That Lady With My Man. Later zat ze met haar zus Yvonne Keeley in de Star Sisters.
Op tv was Paay te zien in onder meer Diva's draaien door, Sterren dansen op het ijs en Ali B op volle toeren. Ook was ze jarenlang te zien in Holland's Got Talent als jurylid.
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden