TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon (53) is weer aan de man. Zijn BFF Patty Brard onthulde vrijdag in Shownieuws dat het gaat om de 24-jarige Jeffrey de Visser uit Den Haag. En dat is niet enige nieuws waarmee ‘La Brard’ op de proppen kwam.
Patty wist namelijk ook al te melden dat Gordon en Jeffrey trouwplannen hebben en dat ze haar hebben gevraagd de trouwerij te leiden. “Als ze gaan trouwen, mag ik dat doen”, zei ze in het entertainmentprogramma van SBS6.
Waar Gordon en Jeffrey elkaar hebben leren kennen, is niet echt duidelijk. Mogelijk is dat in een luxe warenhuis in Den Haag geweest, waar Jeffrey zijn dagen vult als verkoopmedewerker. Daarnaast volgt hij een opleiding tot schoonheidsspecialist.
De slordige dertig jaar leeftijdsverschil tussen Gordon en Jeffrey bracht Patty ook nog even onder de aandacht bij de entertainer en presentator. “Ik ben verliefd, hij is verliefd. Wat moet ik dan doen? Omdat het niet in het plaatje past, moet ik het voorbij laten gaan?", zei de 53-jarige Amsterdammer in het gesprek met Patty.
Of zijn nieuwe liefde ervoor zorgt dat de plannen van Gordon om naar Dubai te emigreren op een lager pitje worden gezet, is niet bekend. Het SBS6-gezicht gaf begin juli nog een afscheidsfeest om zijn vertrek naar Dubai in te luiden.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen