TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patty Brard wordt op woensdag 25 maart 65 jaar en is dan samen met Michiel van Egmond en Antoinette Scheulderman te gast in De wereld draait door. Van Egmond en Scheulderman schreven samen een boek over Patty dat op die dag wordt gepresenteerd. Het tweetal volgde haar een jaar. Michiel van Egmond schreef o.a. de succesvolle boeken GIJP en Kieft. Ditmaal waagt hij zich voor de verandering aan een showbizz-diva.
Patty heeft alvast zin in de bijzondere dag, zo vertelt ze in de Telegraaf: "Na de uitzending gaan we naar een hotel, waar we met iedereen die me lief is een leuk feestje gaan bouwen. Ja, het is toch wat zeg, 65. Tsjongejonge, het is allemaal omgevlógen. En dan zat er bij mij soms nog meer dan 24 uur in een dag ook. Ik verheug me erop, maar het kan me die avond aan de andere kant ook weer niet gauw genoeg twaalf uur zijn. Dat alles lekker achter de rug is."
De presentatrice kan haar boek op het nippertje presenteren in DWDD. Op 27 maart is de laatste aflevering van het programma.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo