TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patty Brard wordt op woensdag 25 maart 65 jaar en is dan samen met Michiel van Egmond en Antoinette Scheulderman te gast in De wereld draait door. Van Egmond en Scheulderman schreven samen een boek over Patty dat op die dag wordt gepresenteerd. Het tweetal volgde haar een jaar. Michiel van Egmond schreef o.a. de succesvolle boeken GIJP en Kieft. Ditmaal waagt hij zich voor de verandering aan een showbizz-diva.
Patty heeft alvast zin in de bijzondere dag, zo vertelt ze in de Telegraaf: "Na de uitzending gaan we naar een hotel, waar we met iedereen die me lief is een leuk feestje gaan bouwen. Ja, het is toch wat zeg, 65. Tsjongejonge, het is allemaal omgevlógen. En dan zat er bij mij soms nog meer dan 24 uur in een dag ook. Ik verheug me erop, maar het kan me die avond aan de andere kant ook weer niet gauw genoeg twaalf uur zijn. Dat alles lekker achter de rug is."
De presentatrice kan haar boek op het nippertje presenteren in DWDD. Op 27 maart is de laatste aflevering van het programma.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'