TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patty Brard wordt op woensdag 25 maart 65 jaar en is dan samen met Michiel van Egmond en Antoinette Scheulderman te gast in De wereld draait door. Van Egmond en Scheulderman schreven samen een boek over Patty dat op die dag wordt gepresenteerd. Het tweetal volgde haar een jaar. Michiel van Egmond schreef o.a. de succesvolle boeken GIJP en Kieft. Ditmaal waagt hij zich voor de verandering aan een showbizz-diva.
Patty heeft alvast zin in de bijzondere dag, zo vertelt ze in de Telegraaf: "Na de uitzending gaan we naar een hotel, waar we met iedereen die me lief is een leuk feestje gaan bouwen. Ja, het is toch wat zeg, 65. Tsjongejonge, het is allemaal omgevlógen. En dan zat er bij mij soms nog meer dan 24 uur in een dag ook. Ik verheug me erop, maar het kan me die avond aan de andere kant ook weer niet gauw genoeg twaalf uur zijn. Dat alles lekker achter de rug is."
De presentatrice kan haar boek op het nippertje presenteren in DWDD. Op 27 maart is de laatste aflevering van het programma.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa