TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de vraag van de journalist of zijn meest succesvolle periode achter hem ligt, is Paul open en eerlijk. "Ja, nu wel. Het is even wennen, ik ben niet meer top-eredivisie. Maar ook nog geen rechterrijtje-eredivisie. Ik ben een ouderwetse entertainer. Je moet gewoon leveren en je kwaliteiten tonen."
De vraag die vaak aan presentatoren wordt gesteld is of zij zichzelf terugkijken op televisie. Paul doet dit niet, zo geeft hij aan. "Nee, dat doe ik eigenlijk nooit. Ja, als ik de montage moet zien natuurlijk wel. Maar als ik vroeger een uitzending terugkeek, had ik het zwéét op mijn rug. En dan wist ik dat het fout zat. Dat vond ik echt zo gênant."
Vanaf januari is Paul terug op televisie met Ranking the stars, een programma waarmee hij altijd veel lof oogst. En sowieso zit hij niet stil, want ook is de verwachting dat er nog nieuwe programma's aankomen. Daarnaast is hij al druk bezig met het soloconcert dat hij volgend jaar geeft in Ahoy. "Op muzikaal vlak doe ik nu even weinig, ik wil me vooral focussen op het concert in november."
Partnerbijdrage
Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?
08:15De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak
10:57Gedoe rond Songfestival: NOS reist af, Europa snapt er niks meer van