TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de vraag van de journalist of zijn meest succesvolle periode achter hem ligt, is Paul open en eerlijk. "Ja, nu wel. Het is even wennen, ik ben niet meer top-eredivisie. Maar ook nog geen rechterrijtje-eredivisie. Ik ben een ouderwetse entertainer. Je moet gewoon leveren en je kwaliteiten tonen."
De vraag die vaak aan presentatoren wordt gesteld is of zij zichzelf terugkijken op televisie. Paul doet dit niet, zo geeft hij aan. "Nee, dat doe ik eigenlijk nooit. Ja, als ik de montage moet zien natuurlijk wel. Maar als ik vroeger een uitzending terugkeek, had ik het zwéét op mijn rug. En dan wist ik dat het fout zat. Dat vond ik echt zo gênant."
Vanaf januari is Paul terug op televisie met Ranking the stars, een programma waarmee hij altijd veel lof oogst. En sowieso zit hij niet stil, want ook is de verwachting dat er nog nieuwe programma's aankomen. Daarnaast is hij al druk bezig met het soloconcert dat hij volgend jaar geeft in Ahoy. "Op muzikaal vlak doe ik nu even weinig, ik wil me vooral focussen op het concert in november."
Partnerbijdrage
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)