TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw komt terug met een nieuw seizoen van zijn BNNVARA-programma Busje Komt Zo. Dat heeft de presentator bekendgemaakt via Instagram.
"Ik heb groot nieuws voor jullie. Busje Komt Zo gaat weer door. Vanaf mei mogen we weer gaan uitzenden en in april gaan we opnemen,” zegt Paul in de video.
Het eerste seizoen van Busje Komt Zo werd eind vorig jaar uitgezonden. In de vierde aflevering reisde de presentator af naar Londen, waar hij de Britse zangeres Adele interviewde.
Ook werd gisteren werd bekend dat Paul een bijzonder cadeau krijgt van BNNVARA. De presentator werd op 26 maart 60 jaar jong en omdat De Leeuw in het verleden zoveel bekende BNNVARA-programma's presenteerde, krijgt hij een eigen documentaire die Paul de Leeuw 60 jaar heet.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen