TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw komt terug met een nieuw seizoen van zijn BNNVARA-programma Busje Komt Zo. Dat heeft de presentator bekendgemaakt via Instagram.
"Ik heb groot nieuws voor jullie. Busje Komt Zo gaat weer door. Vanaf mei mogen we weer gaan uitzenden en in april gaan we opnemen,” zegt Paul in de video.
Het eerste seizoen van Busje Komt Zo werd eind vorig jaar uitgezonden. In de vierde aflevering reisde de presentator af naar Londen, waar hij de Britse zangeres Adele interviewde.
Ook werd gisteren werd bekend dat Paul een bijzonder cadeau krijgt van BNNVARA. De presentator werd op 26 maart 60 jaar jong en omdat De Leeuw in het verleden zoveel bekende BNNVARA-programma's presenteerde, krijgt hij een eigen documentaire die Paul de Leeuw 60 jaar heet.
Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'
10:38De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend