TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw komt terug met een nieuw seizoen van zijn BNNVARA-programma Busje Komt Zo. Dat heeft de presentator bekendgemaakt via Instagram.
"Ik heb groot nieuws voor jullie. Busje Komt Zo gaat weer door. Vanaf mei mogen we weer gaan uitzenden en in april gaan we opnemen,” zegt Paul in de video.
Het eerste seizoen van Busje Komt Zo werd eind vorig jaar uitgezonden. In de vierde aflevering reisde de presentator af naar Londen, waar hij de Britse zangeres Adele interviewde.
Ook werd gisteren werd bekend dat Paul een bijzonder cadeau krijgt van BNNVARA. De presentator werd op 26 maart 60 jaar jong en omdat De Leeuw in het verleden zoveel bekende BNNVARA-programma's presenteerde, krijgt hij een eigen documentaire die Paul de Leeuw 60 jaar heet.
Acteur en presentator Joost Prinsen (83) overleden
08:08De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?