TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw komt terug met een nieuw seizoen van zijn BNNVARA-programma Busje Komt Zo. Dat heeft de presentator bekendgemaakt via Instagram.
"Ik heb groot nieuws voor jullie. Busje Komt Zo gaat weer door. Vanaf mei mogen we weer gaan uitzenden en in april gaan we opnemen,” zegt Paul in de video.
Het eerste seizoen van Busje Komt Zo werd eind vorig jaar uitgezonden. In de vierde aflevering reisde de presentator af naar Londen, waar hij de Britse zangeres Adele interviewde.
Ook werd gisteren werd bekend dat Paul een bijzonder cadeau krijgt van BNNVARA. De presentator werd op 26 maart 60 jaar jong en omdat De Leeuw in het verleden zoveel bekende BNNVARA-programma's presenteerde, krijgt hij een eigen documentaire die Paul de Leeuw 60 jaar heet.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Ranking The Stars bereikt kijkcijferdieptepunt
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Het waren twee fantastische dagen, Mean Machine
06:00Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz